AFRISO


  • AFRISO

Marka Afriso to producent armatury zabezpieczającej i regulacyjnej oraz przyrządów sterujących, sygnalizujących i pomiarowych. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości rozwiązania pomiarowe, nadzorcze i regulacyjne w zakresie instalacji grzewczych, wentylacyjnych i chłodzących do wody ciepłej i deszczówki, a także oleju opałowego i innych substancji.

AFRISO Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Afriso, która swoje korzenie ma w Niemczech. Produkty tej marki są popularne we wszystkich krajach europejskich, w tym - na rynku polskim. Marka może pochwalić się wysoką jakością towarów oraz dynamicznym rozwojem, ponieważ bezustannie prowadzi prace badawczo-rozwojowe, dzięki którym zdobywa wiele innowacyjnych opatentowanych rozwiązań. Dotyczy to także najbardziej popularnych grup produktów. W rezultacie pojawiły się nowe generacje: automatycznych odpowietrzników termostatycznych, czy zaworów mieszających ATM.

W ofercie Afriso, dostępnej w hurtowni Marlin znajdziesz: Elementy wyposażenia instalacji i źródła ciepła Armaturę regulacyjną, grupy pompowe i zestawy hydrauliczne Regulatory, termostaty i urządzenia sterujące Osprzęt do pomiaru ciśnienia i temperatury Elektroniczne urządzenia pomiarowe typu analizator spalin