#

O firmie

Marlin M. Małecki sp.k. jest prężnie rozwijającą się firmą, która opiera swoją działalność na sprzedaży hurtowej i detalicznej. Posiadamy w stałej ofercie kilkadziesiąt tysięcy artykułów z zakresu techniki grzewczej, sanitarnej, wyposażenia łazienek i kuchni, a nasze hale mają powierzchnię 20.000 m2.

Posiadamy bogate doświadczenie w branży, dlatego oferowane przez nas produkty są restrykcyjnie wyselekcjonowane z ogromnej ilości marek dostępnych na rynku, które są gwarancją jakości. Znajdziesz u nas markowe artykuły polskich i zagranicznych producentów. Korzystając z posiadanej wiedzy i know how oraz korzystając z praktycznego doświadczenia i sugestii naszych klientów - stale wzbogacamy naszą ofertę.

Współpracujemy z profesjonalistami branży, między innymi z: aktywnymi inwestorami, doświadczonymi sklepami oraz fachowymi instalatorami. Doradzamy klientom indywidualnym, aby ułatwić im wybór odpowiednich produktów i systemów z naszej bogatej oferty.

Nasze hurtownie

Można je znaleźć w trzech miastach: Krotoszynie, Poznaniu i Warszawie, ale nasz obszar działania opiewa 7 województw: wielkopolskie, mazowieckie, śląskie, dolnośląskie, lubuskie, łódzkie i kujawsko-pomorskie (szczegółowe informacje odnośnie tras znajdziesz u naszych przedstawicieli).

Dbamy, aby nasze magazyny były zawsze pełne, a towar dostępny, dlatego w tym roku powiększamy powierzchnię magazynową, budując nową siedzibę w Krotoszynie.

Klienci cenią nas za…

Wysoką elastyczność dotyczącą warunków współpracy oraz dostępność towaru, a także indywidualną obsługę, którą zapewniają nasi wykwalifikowani przedstawiciele handlowi. Jeśli zależy ci na łatwej, konkretnej i szybkiej realizacji zamówienia - rozpocznij współpracę z nami!

Oferujemy więcej!

Stała współpraca z hurtownią Marlin to gwarancja nie tylko zadowolenia z fachowej obsługi, szybkiej realizacji, dobrych cen i dostępności produktów, ale także pakiet profitów, które otrzymują nasi kontrahenci. Są to między innymi - programy partnerskie i lojalnościowe, szkolenia specjalistyczne i inne formy wsparcia.

Nie musisz czekać na kuriera!

Towar dostarczymy własnym transportem zarówno do siedziby firmy, jak i na miejsce inwestycji - miejsca budowy. Dysponujemy własnym transportem ciężarowym, a stałym klientom oferujemy bezpłatny dowóz towaru.