Praca

Prosimy o przesyłanie swojej aplikacji mailowo na adres podany w ofercie lub osobiście w oddziale, z którego wystawiona została oferta. Niezbędne przy rekrutacji będzie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na czas rekrutacji oraz list motywacyjny. Chętnie poznamy Twoje silne strony, doświadczenie i ewentualnie certyfikaty lub ukończone szkolenia. Wszystkim aplikującym życzymy powodzenia.

Naszym pracownikom oferujemy

karta
MultiSport

prywatna opieka
medyczna LUXMED

ubezpieczenie
grupowe

zakupy na
preferencyjnych
warunkach

konkurencyjne
wynagrodzenie

przyjazna
atmosfera

Mł. spec. ds. sprzedaży detalicznej + MULTISPORT, LUXMED - Ożarów Mazowiecki
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów i instalatorów (oferty, wyceny, sprzedaż, doradztwo),
  • bieżąca analiza rynku i potrzeb klienta,
  • współpraca z dostawcami,
  • budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy,
  • dbanie o należytą ekspozycję towarów wewnątrz salonu sprzedaży.

Nasze wymagania:

  • kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • umiejętność budowania odpowiednich relacji z klientem,
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy,
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość branży grzewczej oraz sanitarnej,
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji – szkolenia,
  • system benefitów - dofinansowanie do karty MultiSport, pakiet prywatnej opieki medycznej LUXMED, ubezpieczenie grupowe,
  • zakupy na preferencyjnych warunkach,
  • przyjazną atmosferę pracy zespołowej.

W CV prosimy zamieścić klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@marlin.com.pl, w treści wiadomości wpisując stanowisko na jakie składana jest aplikacja. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Młodszy specjalista ds. administracji + MULTISPORT, LUXMED - Ożarów Mazowiecki

  • organizacja codziennego funkcjonowania biura (poczta, telefony, spotkania),
  • współpraca z działami firmy i ich wsparcie,
  • przygotowywanie raportów i zestawień,
  • obieg dokumentów w firmie,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji oraz przepływem informacji w Oddziale oraz pomiędzy Oddziałem a Centralą,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

  • wykształcenie średnie,
  • utrzymywanie dobrych relacji ze współpracownikami,
  • dokładność i skrupulatność,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,