Praca

Prosimy o przesyłanie swoich aplikacji mailowo na adres: rekrutacja@marlin.com lub osobiście złożenie swoich dokumentów w oddziału, w którym wystawiona jest oferta.
Niezbędne przy rekrutacji będzie Twoje CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na czas rekrutacji oraz list motywacyjny. Chętnie poznamy Twoje silne strony, doświadczenia i ewentualnie certyfikaty lub ukończone szkolenia. Wszystkim aplikującym życzymy powodzenia.

Młodszy specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Krotoszyn

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów detalicznych i instalatorów
  • Nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Generowanie i koordynowanie indywidualnych zamówień zakupu pod danego klienta
  • Wprowadzanie faktur zakupu

Od kandydatów wymagamy:

  • Komunikatywności oraz łatwości nawiązywania kontaktów
  • Kultury osobistej
  • Otwartości i chęci do rozwoju
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • Zdolności analitycznego i syntetycznego myślenia
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Uczciwości i lojalności
  • Umiejętności obsługi urządzeń biurowych

Mile widziane:

  • Znajomość branży sanitarnej i grzewczej
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Możliwość awansu
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia, zależne od osiąganych wyników

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres rekrutacja@marlin.com.pl.