Oszczędzaj na ogrzewaniu. Kup w promocji pompę ciepła z montażem.

Pompa ciepła z montażem za 19900 zł

W promocyjnej cenie 19 900 zł brutto otrzymujesz zestaw

pompa ciepła z listy ZUM
zasobnik bufor

wraz z montażem i podłączeniem do istniejącej instalacji.

Promocyjna cena zawiera 8% podatku VAT i dotyczy zakupu oraz instalacji zestawu zawierającego: pompę ciepła 6/8 kW (z listy ZUM), zasobnik CWU 200 l (dedykowany do współpracy z pompami ciepła), bufor CO 80 l oraz z niezbędne elementy instalacji. Montaż obejmuje połączenie jednostki zewnętrznej z wewnętrzną oraz przyłączenie do istniejącej instalacji. Ewentualne koszty rozbudowy instalacji lub konieczność wykonania usług dodatkowych oszacowane zostaną po wizycie doradcy na miejscu inwestycji.


Pompy ciepła dostępne w salonie Marlin


Kupuj na raty w salonie Marlin.
Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty kredytowej, która jest dostępna w naszym salonie.
Zapytaj o symulację kredytowania inwestycji, abyś mógł dokładnie zaplanować swoje zakupy.
Raty w salonie Marlin

Sprawdzimy i wybierzemy program dotacji, który będzie najkorzystniejszy dla Ciebie. Zajmiemy się kompleksowym przygotowaniem wniosku o dofinansowanie.

Marlin • Czyste Powietrze
Marlin • Mój Prąd
Marlin • Moje Ciepło
Marlin • Stop Smog

Kontakt

Marlin Krotoszyn
Krotoszyn, ul. Rawicka 46
e-mail: marlin@marlin.com.pl

tel. 533 341 195

Marlin Warszawa
Ożarów Mazowiecki, Macierzysz, ul. Sławęcińska 7
email: warszawa@marlin.com.pl

tel. 451 163 782

Marlin Poznań
Poznań, ul. Ustrzycka 12
email: poznan@marlin.com.pl

tel. 451 163 779

Wypełnij formularz,
a my odezwiemy się do Ciebie

Wybierz Oddział Centrum Pomp Ciepła Marlin najbliżej lokalizacji inwestycji

Szczegóły na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności dostępnej na stronie internetowej.

Opinie o naszych realizacjach

Zrealizowane inwestycje


Prezentujemy fotorelację z montażu naszych zestawów, w skład których wchodzi pompa ciepła, bufor i zasobnik. W ramach inwestycji z powodzeniem zintegrowaliśmy te nowoczesne technologie z istniejącą infrastrukturą. Pompa ciepła to kluczowy element systemu, który wykorzystuje odnawialne źródła energii do zapewnienia ciepła w budynku. Nasza instalacja została starannie zaprojektowana i dokładnie dostosowana do potrzeb klienta, zapewniając optymalną wydajność przy minimalnym zużyciu energii. Dzięki wykorzystaniu pompy ciepła, nasz klient może cieszyć się komfortem cieplnym w swoim domu, jednocześnie ograniczając emisję CO2 i obniżając rachunki za energię. Wraz z pompą ciepła, zainstalowaliśmy również zasobnik ciepłej wody, który zapewnia niezawodne dostawy gorącej wody użytkowej w całym budynku. Nasze rozwiązanie pozwala na efektywne magazynowanie ciepła, co umożliwia optymalne wykorzystanie energii i minimalizuje straty ciepła. Bufor ciepła pełni w tej instalacji kluczową rolę w magazynowaniu energii cieplnej, umożliwiając elastyczne i efektywne wykorzystanie ciepła w budynku. Nasza instalacja została starannie zaprojektowana i dopasowana do konkretnych potrzeb klienta, zapewniając optymalną wydajność i minimalne straty energii.

Montaż pompy ciepła, bufora i zasobnika to nie tylko krok w kierunku zrównoważonej przyszłości, ale również oszczędność dla naszych klientów. Dzięki zastosowaniu naszego zestawu klient może liczyć na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania. Dodatkowo otrzymał on od nas pierwsze uruchomienie całego systemu zupełnie za darmo. Ponadto, zapewnione ma pełne wsparcie posprzedażowe oraz profesjonalny serwis, co zapewni mu spokój i pewność działania instalacji przez wiele lat.


ZUM: Lista Zielonych Urządzeń i Materiałów — lista produktów, które spełniają standardy środowiskowe i uznane są za ekologiczne. Tylko urządzenia znajdujące się na liście ZUM mogą być dofinansowane z powyższych programów.
Regulamin promocji.