Rejestruj urządzenia w Benefit Beretta i odbieraj nagrody!

Rejestruj urządzenia w Benefit Beretta i odbieraj nagrody!

Premiowane kategorie produktów Beretta:
kocioł wiszący, klimatyzator, pompa ciepła

Już jest! Program lojalnościowy Beretta Benefit. Program dedykowany jest dla firm instalacyjnych oraz serwisowych, które kupują i serwisują urządzenia marki Beretta. Aby wziąć udział nie musisz mieć umowy autoryzacyjnej i nie możesz posiadać ważnej umowy dealerskiej z RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. Wystarczy, że na stronie http://benefit-beretta.pl/ wypełnisz formularz rejestracyjny. To wszystko! Od tego momentu możesz dodawać zakupione urządzenia, za które otrzymasz punkty. Zebrane punkty będziesz mógł wymienić na vouchery i zagrać o nagrodę główną - weekend z Ferrari. Program Benefit Beretta działa od 10 maja i zakończy się 31 grudnia 2022. Do tego czasu masz możliwość wymiany zebranych punktów na dowolną ilość nagród. 

Za jakie urządzenia Beretta otrzymasz punkty?

W programie Benefit punkty przyznawane są wyłącznie za zakupione urządzenia marki Beretta. Ich aktualna lista wraz z punktacją dostępna jest na stronie programu. 

Jak zarejestrować urządzenie Beretta (kocioł / pompa ciepła / klimatyzator)?

Każde premiowane urządzenie można zarejestrować na stronie programu w sekcji “Rejestracja produktu". Należy podajać numer seryjny urządzenia, który składa się z 19 znaków. Za poprawnie wprowadzony numer, punkty zostaną naliczone automatycznie. Urządzenie możesz także zarejestrować, wysyłając wiadomość SMS z numerem seryjnym produktu na numer telefonu +48 799 448 067, pamiętając aby dokonać tego z nr telefonu podanego w formularzu rejestracyjnym. 

Benefit Beretta - wygraj weekend z samochodem sportowym - zarejestruj kocioł gazowy, pompę ciepła, klimatyzator breva

Jak wygrać w programie Benefit Beretta weekend z Ferrari?

Każdy uczestnik programu bierze udział w rywalizacji o nagrodę główną - Benefit Beretta Weekend z Ferrari. Rywalizacja polega na rejestracji największej liczby punktów. Zwycięzca otrzyma voucher, który upoważni do wypożyczenia tego samochodu sportowego na cały weekend. Ponadto w programie Benefit Beretta do wygrania są vouchery kwotowe do popularnych sklepów. Można je wykorzystać online lub w punktach stacjonarnych.

Punkty za polecenie

Polecaj program Benefit Beretta innym serwisantom i instalatorom. Za każdego nowego użytkownika, który przystąpi do programu z Twojego polecenia, otrzymasz ekstra 1000 punktów. Procedura zapraszania jest bardzo prosta. Po zalogowaniu na stronie programu w sekcji “Poleć program” wpisz adres mailowy zapraszanej osoby. Natomiast zapraszana osoba podaje Twój adres NIP.


Hurtownia Marlin oficjalny dystrybutor urządzeń Beretta

Hurtownia Marlin jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń marki Beretta. W swojej ofercie posiadamy kotły gazowe, klimatyzatory, pompy ciepła oraz zasobniki c.w.u.

Zapytaj o ofertę

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem rozwiązań firmy Beretta.

Hurtowni Marlin - oficjalny dystrybutor urządzeń Beretta

Marlin Krotoszyn
Krotoszyn, ul. Rawicka 46
e-mail:marlin@marlin.com.pl

tel. 533 341 195

Marlin Warszawa
Ożarów Maz., Macierzysz, ul. Sławęcińska 7
email: warszawa@marlin.com.pl

tel. 508 176 854, 508 176 805

Marlin Poznań
Poznań, ul. Ustrzycka 12
email: poznan@marlin.com.pl

tel. 534 309 286