Beretta MYNUTE X - nowy wiszący kocioł kondensacyjny z wymiennikiem ze stali nierdzewnej

Beretta MYNUTE X - nowy wiszący kocioł kondensacyjny z wymiennikiem ze stali nierdzewnej
Firma Beretta, jeden z wiodących producentów urządzeń grzewczych, poszerza swoją ofertę o nowe modele serii MYNUTE X. Charakteryzują się wieloma innowacjami, choćby nowym wymiennikiem ze stali nierdzewnej czy nowym interfejsem elektronicznym.

Nowoczesne, wiszące kotły kondensacyjne Beretta MYNUTE X to nowość na rynku polskim. Dostępne są w wersjach jedno- i dwufunkcyjnych. Doskonale nadają się do modernizacji już istniejących instalacji (świetna alternatywa dla kotłów na paliwa stałe) lub do nowo powstających.


Beretta MYNUTEX | nowy panel sterowania

nowy panel
sterowania

Beretta MYNUTEX | wysoka wydajność

wysoka
wydajność

Beretta MYNUTEX | uniwersalne zastosowanie

uniwersalne
zastosowanie

Beretta MYNUTEX | dostęp do komponentów od frontu

dostęp do
komponentów
od frontu

Beretta MYNUTEX | szybka i łatwa instalacja

szybka i łatwa
instalacja

Beretta MYNUTEX | low nox 6 klasa poziomu emisji

low nox
6 klasa
poziomu emisji

Beretta MYNUTEX | wymiennik ze stali nierdzewnej

wymiennik
ze stali
nierdzewnej


Beretta MYNUTE X
Dlaczego MYNUTE X od Beretta?

W kotłach MYNUTE X zastosowano innowacyjny kondensacyjny wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej o gładkiej powierzchni, który oferuje najlepszą możliwą wydajność. Zastosowana stal odporna jest na korozyjne działanie kondensatu oraz zmniejsza tworzenia się wewnętrznych tlenków i zjawisk elektrochemicznych charakterystycznych dla modernizowanych sieci. Kształt wymiennika ogranicza proces zapychania się, a dostęp do niego od frontu ułatwia jego serwisowanie. Ponadto kocioł posiada szeroki zakres modulacji - 1:8, co wiąże się z obniżeniem mocy pracy palnika w stosunku do mocy znamionowej aż 8-krotnie. Wbudowany zawór antyzwrotny spalin, który pozwala na przepływ spalin tylko w jednym kierunku (od palinka do wylotu) oraz zabezpieczenie przeciwpożarowe zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas eksploatacji.

Firma Beretta znana jest z energooszczędnych pomp modulujących. Nie inaczej jest w przypadku serii MYNUTE X. Tu również postawiono na optymalizację kosztów użytkowania kotła przez zastosowanie takiej pompy, która dodatkowo jest w stanie obsłużyć instalację przy wysokości podnoszenia aż 6 m.

Seria MYNUTE X to ekologia (klasa 6 zapewnia o maksymalnie niskiej emisji spalin) i elastyczność instalacji. Kotły można zamontować w dowolnym pomieszczeniu, w którym istnieje system kominowy - ich gabaryty pozwalają na montaż nawet między szafkami kuchennymi. Zastosowano w nich system CLIK-FIT, który umożliwia łatwe podłączenie komina bez konieczności stosowania dodatkowego kołnierza.

Obsługa kotłów MYNUTE X

Obsługa kotłów odbywa się za pomocą nowoczesnego, podświetlanego panelu sterowania. Niewielka ilość przycisków, intuicyjne ikony oraz wyświetlacz LCD, pozwalają na łatwy i szybki dostęp do wszystkich ustawień i parametrów kotłów. Dzięki BeSMAT (inteligentnemu programatorowi Wi-Fi) użytkownik dostaje możliwość sterowania ogrzewaniem w domu z dowolnego miejsca na Ziemi za pomocą smartfonu lub tabletu.

Beretta MYNUTE X

Podsumowując, kotły Beretta MYNUTE X to świetne rozwiązanie do domów i mieszkań. Charakteryzuje je: wymiennik ze stali nierdzewnej, nowoczesny panel sterowania, kompaktowe wymiary, ekologia, bezpieczeństwo, jakość wykonania, nawet 5 lat gwarancji oraz możliwość dofinansowania z programu “Czyste powietrze”. Produkty Beretta MYNUTE X dostępne są w ofercie firmy Marlin.