Elektromet


  • Elektromet

Elektromet to polski producent kotłów C.O., pomp ciepła, ogrzewaczy, buforów i wymienników. Przedsiębiorstwo liczy już sobie 40 lat i posiada bogatą historię rozwoju zarówno firmy, jak i produkowanych urządzeń. Bogate doświadczenie sprawiło, że urządzenia są dostosowane do wymagań polskich konsumentów, spełniając ich bardzo wysokie wymagania. Charakteryzują się wysoką jakością komponentów i niezawodną pracą.

W wyniku znacznej rozbudowy struktury asortymentowej właściwym okazała się modyfikacja nazwy z ELEKTROMET ogrzewacze wody na ELEKROMET technika grzewcza. Obecnie ELEKTROMET to setki tysięcy ogrzewaczy, wymienników i kotłów produkowanych i dystrybuowanych, które są dystrybuowane każdego roku na terenie całego kraju, ale także w wielu krajach Europy i Azji. Wytworzenie i obsługa takiego wolumenu wymaga bardzo dużej powierzchni produkcyjno-magazynowej i pracy ok. 480 ludzi.

Pomimo dużego rozwoju, ELEKTROMET pozostał firmą polską i rodzinną, w której realizuje się już drugie pokolenie Jurkiewiczów. W ofercie marki Elektromet, dostępnej w hurtowni Marlin znajdziesz: Ogrzewacze Wymienniki i bufory Kotły C.O. Pompy ciepła