Caleffi


  • Caleffi

Marka Caleffi oceniana jest jako lider w produkcji wysokiej jakości urządzeń i komponentów do ogrzewania, klimatyzacji oraz systemów dystrybucji wody użytkowej, a także armatury regulującej i pomiarowej wykorzystywanej do zastosowań domowych i przemysłowych w sektorze ogrzewania, klimatyzacji, instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii.

Grupa Caleffi jest popularna aż w 90 krajach od ponad 50 lat. Włoskie przedsiębiorstwo jest sercem i siłą napędową międzynarodowej grupy, zatrudniającej obecnie ponad tysiąc pracowników w kilkunastu oddziałach na całym świecie. Ten duży gracz na rynku wygenerował w 2019 r. skonsolidowane obroty w wysokości ponad 326 milionów euro.

Firma Caleffi jest organizacją, która bezustannie pracuje nad podniesieniem jakości swojej działalności, a co za tym idzie - produktów. Wszystkie aktywności zmierzają do wypełnienia standardów opisanych w normach dotyczących jakości ISO.

Wśród produktów tej marki znajdziesz: Elementy do instalacji centralnego ogrzewania Separatory powietrza i odpowietrzniki Zawory i akcesoria do grzejników Rozdzielacze, zawory strefowe, skrzynki i akcesoria Sterowanie instalacji płaszczyznowych Elementy dla instalacji wody użytkowej Izolatory przepływów zwrotnych Automatyczne regulatory natężenia przepływu i zawory równoważące Złączki Osprzęt do instalacji gazowej Zawory mieszające, termostaty czasowe