hurtownia armatury sanitarnej
i grzewczej

Marlin – hurtownia armatury grzewczej i sanitarnej

Działalność firmy opiera się na hurtowej i detalicznej sprzedaży. Posiadamy w stałej ofercie ponad 10000 artykułów z zakresu techniki grzewczej, sanitarnej, wyposażenia łazienek i kuchni. Nasze hale mają powierzchnię 1000 m2. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów staramy się oferować w sprzedaży wysokiej jakości, markowe artykuły polskich i zagranicznych producentów.

Dysponujemy własnym transportem ciężarowym, a stałym Klientom naszej firmy oferujemy bezpłatny dowóz towaru. Dostrzegając potrzeby naszych Klientów, w roku 1997 uruchomiliśmy dodatkowo sprzedaż detaliczną z możliwością zakupu na raty.

Korzystając z posiadanej wiedzy i doświadczenia oraz mając na uwadze doświadczenie i sugestię naszych Klientów stale wzbogacamy ofertę. Wyrażamy nadzieję, iż grono współpracujących z nami odbiorców będzie się ciągle powiększało. Możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby współpraca z każdym nowym Partnerem handlowym była dla obu stron satysfakcjonująca.

W latach 2003 do 2006 posiadaliśmy tytuł „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY”. Od 2007 do 2011 byliśmy obecni w rankingu GAZELE BIZNESU. W 2006 roku otworzyliśmy oddział pod Warszawą a w 2011 nastąpiło otwarcie nowo wybudowanego biura z zapleczem magazynowym w Ożarowie Mazowieckim. W 2014 roku otworzyliśmy oddział w Poznaniu.

Licząc na owocną współpracę zapraszamy Państwa do odwiedzin naszego salonu.
Kompetentna i życzliwa obsługa pomoże Państwu dokonać najlepszego wyboru przy zakupie.

  • alveus
  • armakan
  • caleffi
  • deante
  • elektromet
  • ferro
  • fondital
  • helwita
  • herz
  • ibpgroup
  • immergas
  • instalplast
  • koło
  • kospel
  • mikaplus
  • nmc
  • perfexim
  • pipelife
  • profil
  • sanplast
  • saunierduval
  • schlosser
  • sigmali
  • sotralentz
  • tycner
  • ulrich
  • unidelta
  • valsir
  • viega

technika grzewcza

kuchnia & łazienka

armatura sanitarna

kontakt

wyślij zapytanie
Oddział Krotoszyn

MARLIN sp. j. Małeccy
ul. Zamkowy Folwark 9
63-700 Krotoszyn
tel. +48 62 722 82 00
fax. +48 62 722 75 17

Dział zakupów

Maciej Maziejuk
tel. +48 509 475 165
e-mail: maciej@marlin.com.pl

Sprzedaż

Arkadiusz Matysiak
tel. +48 509 475 168
E-mail: arek@marlin.com.pl

Damian Mikołajczyk
tel. +48 509 475 167
E-mail: damian@marlin.com.pl

Włodzimierz Suliga
tel. +48 62 722 75 13
E-mail: wlodek@marlin.com.pl

Ireneusz Szkudłapski
tel. +48 533 336 132
E-mail: irek@marlin.com.pl

Tomasz Chmielarz
tel. +48 509 475 164
E-mail: tomek.chmielarz@marlin.com.pl

Przedstawiciel Handlowy

Maciej Małecki
tel. +48 509 475 174
E-mail: maciej.malecki@marlin.com.pl

Księgowość

Romana Borkiewicz
tel. +48 509 475 166
e-mail: roma@marlin.com.pl

Agnieszka Pietrzak
e-mail: agnieszka@marlin.com.pl

Oddział Warszawa

Macierzysz
ul. Sławęcińska 7
05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. +48 22 664 69 56
e-mail: warszawa@marlin.com.pl

Dyrektor oddziału

Mariusz Kozak
tel. +48 533 321 071
e-mail: mariusz@marlin.com.pl

Sprzedaż

Szymon Stobnicki
tel. +48 22 664 69 56
e-mail: warszawa@marlin.com.pl

Justyna Jamróz
tel. +48 22 721 10 24
e-mail: justyna@marlin.com.pl

Mariola Godlewska
tel. +48 22 721 02 93
e-mail: warszawa@marlin.com.pl

Przedstawiciel handlowy

Tadeusz Szokalski
tel. +48 508 176 830
e-mail: tadeusz@marlin.com.pl

Robert Spilaszek
tel. +48 515 088 209
e-mail: robert@marlin.com.pl

Kierownik Działu obsługi inwestycji

Artur Domański
tel. +48 501 491 675
e-mail: artur@marlin.com.pl

Oddział Poznań

ul. Ustrzycka 12
61-324 Poznań
tel. +48 533 336 135
fax. +48 61 875 47 46
e-mail: poznan@marlin.com.pl

Kierownik oddziału

Łukasz Kostka
tel. +48 888 548 290
e-mail: lukasz.k@marlin.com.pl

Przedstawiciel Handlowy

Bartosz Góral
tel. +48 533 735 298
e-mail: bartosz@marlin.com.pl